Bakırtaş İnşaat - Tadilat ve Dekorasyon Örnekleri

01

Yerinde Keşif

Yerinde keşif, ölçü alma ve hasar tespiti gibi tüm işlemleri yerinde yapıyor, bu sayede tüm varyasyonları yerinde sunuyoruz.
02

Dekoratif Odaklı Hizmet

Bizim için dış güzellik daha önemli, bu yüzden her türlü hizmetimizde, arkamızda şık ve güzel bir görüntü bırakıyoruz.
03

Güven Veren Ticaret

Hizmetlerimizi tamamen legal ve prosedürlere uygun yapıyoruz. Gerek iş öncesi prosedür takibi, gerek iş sonrası faturalandırma.

Kaliteli Hizmet

Ahşap Vernik uygulamaları gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda bulunan ahşap ürünlerinize hem estetik ve parlak bir görüntü katar hemde ömür ve mukavemet bakımından büyük bir fayda sağlamanızı sağlar.

Özellikle laminat parke gibi sürtünme oranı fazla ahşap ürünlerin verniklenmesi ile sürtünme münkün mertebe minimuma indirilerek uzun yıllar görüntü ve sağlamlığından ödün vermeden kullanmanızı sağlar. Aşınmanın ilerlediği ve görüntünün bozulmaya başladığı süreçte ise alanın zımparalanarak üzerine yeni vernik ve ilgili maddelerin uygulanması ile parkenizi ilk gün ki görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Dış mekanlarda bulunan kamelya, pergola gibi ahşap yapılarınızı da ahşap vernik uygulaması yaptırarak hem bulaşabilecek odun zararlılarından koruyabilir hemde su ve hava temasını keserek ömrünü maksimum düzeyde uzatabilirsiniz.