Bakırtaş İnşaat - Tadilat ve Dekorasyon Örnekleri

01

Yerinde Keşif

Yerinde keşif, ölçü alma ve hasar tespiti gibi tüm işlemleri yerinde yapıyor, bu sayede tüm varyasyonları yerinde sunuyoruz.
02

Dekoratif Odaklı Hizmet

Bizim için dış güzellik daha önemli, bu yüzden her türlü hizmetimizde, arkamızda şık ve güzel bir görüntü bırakıyoruz.
03

Güven Veren Ticaret

Hizmetlerimizi tamamen legal ve prosedürlere uygun yapıyoruz. Gerek iş öncesi prosedür takibi, gerek iş sonrası faturalandırma.

Kaliteli Hizmet

Antalya Villa Dekorasyon yorucu ve uzun bir kış döneminin ardından insanların dinlenmek ve tatil amaçlı kaldıkları yazlık villalar haklı olarak farklı, estetik ve lüks bir dekorasyona sahip olmalı. Ancak bu sayede keyifli ve verimli bir yaz dönemi yaşamış olursunuz. Bunun için hizmet veren Bakırtaş İnşaat tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte olup her istek ve talebinize karşılık verecek uzman kadroya sahiptir.

Villanız da önceliğiniz bahçe, teras  ve kamelyalar olmalı. Bu kısımlarda ahşap ağırlıklı ve iç açıcı renk kullanımı gününüzün büyük kısmını geçireceğiniz kısımlar için uygun olacaktır. Özellikle peyzaj uygulamalarının yapılması bahçenizde daha huzurlu bir ortam oluşturmanızı sağlar.

Diğer bir önemli nokta olan iç mekan ise daha kaliteli bir yaşam ve tatil için olmazsa olmaz unsurdur. Villa banyo, mutfak, salon, çocuk odası dekorasyon ve tadilat hizmetleri ile her mekan ayrı ayrı düşünülerek evin her bireyine hitap edecek şekilde oluşturulabilir.