Bakırtaş İnşaat - Tadilat ve Dekorasyon Örnekleri

01

Yerinde Keşif

Yerinde keşif, ölçü alma ve hasar tespiti gibi tüm işlemleri yerinde yapıyor, bu sayede tüm varyasyonları yerinde sunuyoruz.
02

Dekoratif Odaklı Hizmet

Bizim için dış güzellik daha önemli, bu yüzden her türlü hizmetimizde, arkamızda şık ve güzel bir görüntü bırakıyoruz.
03

Güven Veren Ticaret

Hizmetlerimizi tamamen legal ve prosedürlere uygun yapıyoruz. Gerek iş öncesi prosedür takibi, gerek iş sonrası faturalandırma.

Kaliteli Hizmet

Uzman kadrosu ve banyo dekorasyon, tadilat konusunda her türlü estetik ve kaliteli alt yapı çözümlerinde 20 yılını aşkın deneyime sahip olan Bakırtaş İnşaat, bu alanda başvurulması gereken en kaliteli firmalar arasında yer almaktadır.

Uzman ekiplerimizce banyonuz yerinde incelenir, gerekli ölçüm, tahlil ve gözlemler yapılır. Bu gözlemler sonucu çıkan sonuç neticesinde sizin görüş ve zevklerinizi barındıran dekoratif ürün seçimi yapılır. Gerek dekoratif ürünler, gerekse göz önünde olmayan ürünler çevreye duyarlı, uzun ömürlü A sınıf 1. kalite ürünlerden seçilir.

Uzman ekiplerce minimum ses ve çevre kirliliği duyarlılığı ile banyonuz ihtiyaç duyulan alanlardan kırılarak önce alt yapı tesisat sistemleri döşenir, ardından da fayans, kalebodur, havlupan ürünleri maksimum fayda, maksimum estetik  kaygısı ile alana uygulanır.

Talep olması halinde istenilen banyo dolap ve tezgahı banyonuza doğru ve sağlam bir şekilde kurularak banyonuz eksiksiz bir şekilde hazır hale getirilir. Tüm uygulamalarda estetik, kalite, güvenlik gibi ana unsurlardan hiç birinden ödün vermeden iş süreci ve işler tamamlanır.