Bakırtaş İnşaat - Tadilat ve Dekorasyon Örnekleri

01

Yerinde Keşif

Yerinde keşif, ölçü alma ve hasar tespiti gibi tüm işlemleri yerinde yapıyor, bu sayede tüm varyasyonları yerinde sunuyoruz.
02

Dekoratif Odaklı Hizmet

Bizim için dış güzellik daha önemli, bu yüzden her türlü hizmetimizde, arkamızda şık ve güzel bir görüntü bırakıyoruz.
03

Güven Veren Ticaret

Hizmetlerimizi tamamen legal ve prosedürlere uygun yapıyoruz. Gerek iş öncesi prosedür takibi, gerek iş sonrası faturalandırma.

Kaliteli Hizmet

Dekoratif Spot Tavan evinizin havasını değiştirecek, bambaşka bir ferahlık katacak ince dokunuşlar sunar. Gerek tavanın alçaltılması ile ısı sirkülasyonu kolaylaştırılarak, enerji tasarrufu sağlarsınız, gerekse ışıklandırmayı çok daha net ve etkileyici kullanabilirsiniz.

İstenilen renk, model ve desende spotlar istediğiniz renk ve diziliş kombinasyonuyla sıralanarak ruh halinize uygun rengarenk bir yaşam alanı elde edebilirsiniz. Özellikle spotlarda gelişen yeni LED teknolojisi ile ışık şiddeti, açısı gibi ayarlar çok ince ve yumuşak geçişler halinde sağlanarak, farklı renklerin homojen karışımını elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra LED spotların düşük enerji ihtiyacı da  size büyük bir fayda ve tasarruf sağlayacaktır.

Bakırtaş İnşaat olarak her türlü spot ve asma tavan dekorasyonu, tavanın ışık tesisatı ile donatılması, kartonpiyer, alçıpan uygulamaları ile istenilen şekil ve desenin elde edilmesi gibi tüm uygulamalar birinci sınıf ürün, birinci sınıf işçilik gayesi ile uygulanır.