Bakırtaş İnşaat - Tadilat ve Dekorasyon Örnekleri

01

Yerinde Keşif

Yerinde keşif, ölçü alma ve hasar tespiti gibi tüm işlemleri yerinde yapıyor, bu sayede tüm varyasyonları yerinde sunuyoruz.
02

Dekoratif Odaklı Hizmet

Bizim için dış güzellik daha önemli, bu yüzden her türlü hizmetimizde, arkamızda şık ve güzel bir görüntü bırakıyoruz.
03

Güven Veren Ticaret

Hizmetlerimizi tamamen legal ve prosedürlere uygun yapıyoruz. Gerek iş öncesi prosedür takibi, gerek iş sonrası faturalandırma.

Kaliteli Hizmet

Dış Cephe Mantolama binanızı ve aile ekonominizi  farkında olmasanız da yaşam kalitenizi doğrudan etkileyen büyük bir unsurdur.

Binanızı mantolama yaptırmanız öncelikle binanıza çok şık ve estetik bir görüntü katacak, çevrede ışıltısıyla dikkatleri büyük oranda üstüne çekecektir. Buda misafirleriniz de güzel bir izlenim oluşturarak size prestij katacaktır. Ayrıca dairenizi kiralama ve satma gibi durumlarda oluşturduğu pozitif izlenim nedeniyle doğrudan bir kalite algısı oluşturan binanız dairenizi kiralamada size büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Diğer bir unsursa aile ekonomisine doğrudan katkı sağlayacak pozitif etkisidir. Dış Cephe Kaplama ile gelen büyük oranda ısı ve ses yalıtımı dışarıdaki havayı içeride almayarak ve içerideki havayı da büyük oranda içeride tutarak özellikle kış aylarında oluşan yüksek doğal gaz ihtiyacını yüzde ellilere kadar aşağı çekecektir.

Ayrıca ses yalıtımı da dışarıdaki sesleri içeri almayarak gündelik yaşamınızda size ve ailenize kaliteli bir yaşam sunacaktır. İçerideki sesinde içeride muhafazası sayesinde, aile ve iş mahremiyeti tam anlamıyla sağlanmış olacaktır.