Bakırtaş İnşaat - Tadilat ve Dekorasyon Örnekleri

01

Yerinde Keşif

Yerinde keşif, ölçü alma ve hasar tespiti gibi tüm işlemleri yerinde yapıyor, bu sayede tüm varyasyonları yerinde sunuyoruz.
02

Dekoratif Odaklı Hizmet

Bizim için dış güzellik daha önemli, bu yüzden her türlü hizmetimizde, arkamızda şık ve güzel bir görüntü bırakıyoruz.
03

Güven Veren Ticaret

Hizmetlerimizi tamamen legal ve prosedürlere uygun yapıyoruz. Gerek iş öncesi prosedür takibi, gerek iş sonrası faturalandırma.

Kaliteli Hizmet

Bakırtaş İnşaat ayrıcalığı ile Dubleks, Teras Kat ve Prefabrik Evlerinizi komple veya kısmi olarak dekore ettirebilir, bu sayede çok daha güzel ve estetik yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz. Özellikle tavanların ahşap olması sebebiyle farklı bir boya işçiliği gerektiren bu yapılar sadece yağlı boya, saten boya gibi duvar boyası haricinde ahşap vernik, cila gibi bambaşka işlemlerde gerektirmektedir. Bu işlemler işini bilen, bu alanda deneyim edinmiş ustalara emanet edilmeli. Unutulmamalı ki bu alanlar direk su ve rutubet almış olabilir deneyim sahibi olmayan kişilerin bu işlemleri yapması iş sonrası ürünün vereceği reaksiyonu bilmemesi nedeniyle daha ağır ve geri dönüşü zor sonuçlar doğurabilir.

Ahşap vernik, boya, dekorasyon ve tadilat işlemlerinde usta ekiplerimizce baştan sona kaliteli, düzenli iş prensibi ve taahhütlü iş bitirme garantisiyle Bakırtaş İnşaat ücretsiz keşif için bir telefon uzağınızda.