Bakırtaş İnşaat - Tadilat ve Dekorasyon Örnekleri

01

Yerinde Keşif

Yerinde keşif, ölçü alma ve hasar tespiti gibi tüm işlemleri yerinde yapıyor, bu sayede tüm varyasyonları yerinde sunuyoruz.
02

Dekoratif Odaklı Hizmet

Bizim için dış güzellik daha önemli, bu yüzden her türlü hizmetimizde, arkamızda şık ve güzel bir görüntü bırakıyoruz.
03

Güven Veren Ticaret

Hizmetlerimizi tamamen legal ve prosedürlere uygun yapıyoruz. Gerek iş öncesi prosedür takibi, gerek iş sonrası faturalandırma.

Kaliteli Hizmet

Bakırtaş İnşaat olarak her türlü iç ve dış mekanda isteğe bağlı dekorasyon ve tadilat işlerini projeli, taahhütlü gerçekleştiriyoruz. Yirmi yılı aşkın sektörde olmanın getirdiği bilgi, birikim ve deneyimin verdiği öz güven ile birçok prejeyi baştan sona gerek üst yapı dekorasyon gerekse altyapı tesisat sistemleri olarak sorunsuz ve nizami olarak teslim ettik. İşimizi yaparken benimsediğimiz gayemiz kaliteden, güvenden ve işçilikten ödün vermeden birinci sınıf kalite ürünlerle birinci sınıf işçiliği taçlandırarak geniş bir mutlu müşteri portföyle oluşturmaktır.

Bizimle iletişime geçmeniz halinde ücretsiz keşif hizmeti ile tadilat sahasını yerinde inceliyor ve gerekli iş planını müşteri istek ve zevklerine uygun olarak oluşturuyoruz.

Hizmet alanımız iç ve dış mekan farketmeksizin ister iç mekanlarda asma tavan, spot, alçıpan, boya, alçı, duvar bölme, laminat parke, kapı, banyo, mutfak, fayans, kalebodur, elektrik ve su tesisatı ve diğer birçok hizmet dış mekanlarda ise bahçe peyzaj, zemin, epoksi, çit, bahçe duvar, cephe mantolama, kaplama gibi birçok hizmeti kapsamaktadır.