Bakırtaş İnşaat - Tadilat ve Dekorasyon Örnekleri

01

Yerinde Keşif

Yerinde keşif, ölçü alma ve hasar tespiti gibi tüm işlemleri yerinde yapıyor, bu sayede tüm varyasyonları yerinde sunuyoruz.
02

Dekoratif Odaklı Hizmet

Bizim için dış güzellik daha önemli, bu yüzden her türlü hizmetimizde, arkamızda şık ve güzel bir görüntü bırakıyoruz.
03

Güven Veren Ticaret

Hizmetlerimizi tamamen legal ve prosedürlere uygun yapıyoruz. Gerek iş öncesi prosedür takibi, gerek iş sonrası faturalandırma.

Kaliteli Hizmet

Komple Boya ve Alçı Tamiratı hizmeti ev, villa, ofis gibi yaşam alanlarının  periyodik olarak yenilenmesi hizmetidir. Bu sayede uzun yılların verdiği renk demodeliği ve duvarda pas kusmaları, rutubet gibi olumsuz etki yaratan faktörler ortadan kaldırılır.

Bambaşka bir renk ev, villa veya ofisinizi bambaşka bir yer haline getirir. Renklerin dili sayesinde yaşam alanınıza uygun ferahlığı ve dinginliği yakalamanızı sağlar.

Bakırtaş İnşaat olarak uzun yıllardır Tadilat hizmetinin bir gerekliliği olarak yaşam alanlarınızı boyuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif hizmetinde  uygulama alanı incelenir, yapılacaklar liste olarak sunulur ve gerekli renk kartelaları tarafımızca müşterinin beğenisine sunulur.

Bakırtaş İnşaat – Komple Boya Tadilat