Bakırtaş İnşaat - Tadilat ve Dekorasyon Örnekleri

01

Yerinde Keşif

Yerinde keşif, ölçü alma ve hasar tespiti gibi tüm işlemleri yerinde yapıyor, bu sayede tüm varyasyonları yerinde sunuyoruz.
02

Dekoratif Odaklı Hizmet

Bizim için dış güzellik daha önemli, bu yüzden her türlü hizmetimizde, arkamızda şık ve güzel bir görüntü bırakıyoruz.
03

Güven Veren Ticaret

Hizmetlerimizi tamamen legal ve prosedürlere uygun yapıyoruz. Gerek iş öncesi prosedür takibi, gerek iş sonrası faturalandırma.

Kaliteli Hizmet

Oturma Odası Dekorasyon ve Tadilat ile evinizde kendinize ait yeni bir dünya kurabilir, bu alanda aileniz ile birlikte keyifli ve yararlı saatler geçirebilirsiniz. Özellikle kitapların estetikliği ve okumanın gücünü kavramış bir nesil olarak her eve bir kütüphane diyor ve oturma odalarını sosyal, kültürel ve eğitici alanlar olarak görüyoruz. Bu doğrultuda Bakırtaş İnşaat olarak önerimiz açık renk, gözü yormayan duvar renkleri, tek bir yerden olmak yerine tavana yayılmış spotlar ile homojen ışıklandırma ve olmazsa olmaz ahşap kitap rafları olmaktadır.

bu bütünlüğü yakalamanız takdirinde sizinde deneyim edeceğiniz gibi dış dünyadan izole, dingin bir ortam yakalayarak bu alanda gerek eğlence amaçlı, gerek gündemden, gerekse eğitim ve iş odaklı çalışmalarınızı keyifle daralmadan gerçekleştireceksiniz.