Tavan dekorasyon, evinizin bütünlüğünü tamamlayan iç mekanda verilmek istenen his ve tonları yakalamanızda en büyük estetik yardımcınızdır. Genellikle kullanılan beyaz renk tavanlar ortamda ferahlık ve genişlik algısı oluşturur. Tavana uyguladığınız tüm müdahaleler estetik kaygısı güdülerek özenli, kalite algısı yüksek ürünler olmalı ve kaliteli işçilikle uygulanmalıdır. Çok sık rastladığımız kartonpiyer, stropiyer artık bir standart haline gelmiş, ev ve ofisinde kalite algısı oluşturmak isteyen müşterilerimizin ilgisi spot ve asma tavana kaymıştır.

Tavan dekorasyonda seçenekler çok fazla ve rengarenktir. Özellikle spot ve asma tavanlarda, tavanın rengi beyaz olsa da kullanılan ışıklandırma ile her an istenilen renkte aydınlatma yapılabilir hale gelmiştir.

Estetik algısının yanında asma tavan uygulamalarında, tavan ile uygulanan malzeme arasında oluşan boşlukta elektrik tesisatı, havalandırma ve alarm sistemleri gibi kullanılması mutlak gereken işlemler görüntü kirliliğinden uzak, estetik bir halde uygulanabilir.

Bakırtaş İnşaat Ev Tadilat & Dekorasyon hizmetlerini kaliteli ürün, kaliteli işçilik ile projenin her aşamasında müşteriyle uyum içinde uygular ve hakkıyla teslim eder.