Ev tadilat kararının verilmesinin ardından yapılacak işlemlere karar verilmeli ve karara göre hizmet yelpazesi incelenmelidir. Örneğin banyo ve tuvaletinizin yan duvar ve taban fayanslarının yenilenmesini mi istiyorsunuz? Kataloglarda bakmanız gereken sadece ürünün şekli ve renkleri olmamalı. Ürünün kalitesi, ömrü, sağlık bakımından sakınca durumu ve mukavemeti ana başlıklar halinde öncelikle incelenmeli. Sonraki aşamalarda ise ürünün kendisi kadar uygulanışı da doğru ve ürünün kendi özelliklerini gösterebilmesi için tüm uygulanış aşamalarına tabii kalınarak uygulanmalıdır. Tüm bunları nizami ve doğru yaptığınızda ise maksimum düzeyde fayda sağlayacak hizmet veya ürün elde edersiniz. Bu aşamaların tamamen sizin kontrolünüzde olması ise maalesef olanaksız. Bu yüzden doğru kurumlara başvurmalı hizmet veya ürün aldığınız kişi veya kuruma güven duymalısınız. Bakırtaş İnşaat bu noktada müşterilerine gerek iş öncesi,  gerek iş sonrası gerekli tüm hizmetlerin yapılmasını taahhüt eder. Şirketimiz sektörde geçirdiği 20 yılı aşkın süre ile kalitesini ispatlamıştır.

Ev tadilat hizmetlerinde ki bir diğer husus ise iş sonrası hizmet ve desteğin devam etmesi. Aldığınız hizmete bağlı olarak çeşitli problem ve aksaklıklar karşı karşıya kalabilir,  kısa süreli mağduriyet yaşayabilirsiniz. Köklü ve yaptığı işin arkasında duran şirketimiz sayesinde hizmet sonrası dahi işimiz güvence altında olduğundan, teknik destek sürmekte mağduriyetlerin minimize edilmesi sağlanmaktadır. Doğru kullanıma ve periyodik bakım talimatlarının tarafımızca danışmanlığının verilmesiyle, yapılan iş kaliteli ve uzun vadede fayda sağlayıcı olacaktır.

Ev tadilat konusunda aklınızda soru işareti bırakan diğer tüm hususları gerek iletişim bilgilerimizdeki hatlardan arayarak, gerekse web sitemiz içerisinde mevcut olan formları doldurarak bize ulaştırabilir ve bu sayede doğru, net bilgiye ulaşabilirsiniz. Talep dahilinde söz konusu ev, ofis veya işyeri gibi tadilatın planlandığı yeri ziyaret ederek, yerinde keşif ve ölçüm yaptırabilirsiniz. İstanbul ve Antalya’da merkez ofisimiz olmasıyla birlikte Türkiye’nin her yerinde, her çapta ve büyüklükte iş yükünü kaldırabilecek güçte olan şirketimiz, kaliteli hizmet ve işçilikten asla ödün vermemektedir.

Site içerisindeki menülerden Faaliyetlerimiz, Projeler gibi sayfaları inceleyerek tadilat işleri hakkında fikir sahibi olabilir ve İletişim, Teklif Al sayfalarımızdan adreslerimize ulaşabilirsiniz.

 

Bakırtaş İnşaat – Tadilat & Dekorasyon