Dekoratif Taş Kaplama iç veya dış mekanlar farketmeksizin şık doğal görüntüsü, dayanıklılığı ile son derece yaygın ve popüler bir hale gelmiştir. Özellikle son zamanlarda cephe kaplama, mantolama işlemlerinin ardından bina eteklerine 1-2 metre boyunda Dekoratif Taş Kaplama yaptırmak binanıza ve çevrenize şehirden uzak doğal ve bir çiftlik evi görüntüsü vermektedir. Ayrıca bu malzemelerin sahip oldukları dayanım ve maksimum mukavemet sayesinde gerek su gibi doğal faktörler, gerekse beşeri unsurlardan kaynaklı sürtme, çarpma gibi olumsuz zararlar minimuma inerek, kaplamanızın her daim ilk gün ki görüntüsünde kalmasını sağlar.

Son zamanlarda duvar boyaları her ne kadar su bazlı yakınabilir olsa da, sürekli temizlemeler renkte açılmalara sebep olarak görüntüsü bozmaktadır. Oysa yapısal olarak doğal olduğundan dekoratif taşlarınızı istediğiniz gibi temizleyebilir, dilerseniz bahçe hortumuyla yıkayabilirsiniz.

Türüne göre bu taşlar ileri ki safhalarda boyanabilir, bu sayede fazla masraf ve tadilat hizmeti almaya gerek kalmadan bambaşka bir renk kombinasyonuna boyatarak kaplamanız yeniymiş gibi bir hissiyat oluşturabilirsiniz.

Özellikle işçilik kısmının ön planda olduğu bu tür işlerde işinin ehli ekiplere işi teslim ederek sorunsuz, garantili iş yaptırarak organizasyon kısmı ağır bu tür işleri problemsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bakırtaş İnşaat olarak taahhüt vererek işi devralıyor, yerinde keşif yaparak projenlendiriyor ve uzman ekip, malzeme nakliyatı, harfiyat dökümü gibi külfetli işleri baştan sona organize ederek Dekorasyon&Tadilat hizmetini hakkıyla teslim ediyoruz.

 

 

Dekoratif Taş Kaplama , Doğal Taş, Tuğla Taş